Forums » Off-Topic Discussions

بهترین برندهای موتور 2019

  • 1 posts
  May 11, 2019 1:33 AM PDT

  موتور سیکلت : موتور سیکلت به وسیله نقلیه ای شامل دو یا سه چرخ گفته می شود که چرخ های دوقلو دارد . اولین موتور سیکلت در سال 1885 توسط مخترع آلمانی تولید شد ، در ابتدا موتورسیکلت را به عنوان دوچرخه موتور دار نام گذاری کرده بودند . شرکت های مختلفی تولید موتور سیکلت را در خط تولید خود قرار داده اند و بسیار موفق بودند اما برترین های عرصه طراحی و تولید موتور سیکلت مربوط به شرکت های خودروسازی زیر است . 

  موتور کاوازاکی : یکی از برترین شرکت های تولید موتور سیکلت در دنیا شرکت کاوازاکی می باشد ، این شرکت ژاپنی می باشد و در کشور هایی همچون فیلیپین ، هند و بنگلادش نیز این موتورسیکلت های معروف تولید می شوند و نه تنها در خود ژاپن بلکه در بسیاری از کشور ها موتور سیکلت های این شرکت به چشم میخورد و جز محبوب ها قرار دارند.

  اجاره خودرو در کیش یکی از معروف موتور سیکلت های این شرکت ورسیس نام دارد این موتور محصول یکی از مدل های کلاسیک این شرکت می باشد ، یک موقعیت راحت که در تمامی موتور سیکلت های کوازاکی دیده می شود راحت سوار شدن بر این موتور سیکلت و جایگاه راحت و مناسب آن هاست که باعث تغییر روحیه سوارکاران می شود .

  موتور سیکلت هوندا  : اخیرا شرکت هوندا موتور سیکلت های خود را به خط تولید شرکت اش بازگردانده و سعی می کند مانند ظاهر موتور سیکلت های قدیمی خود نمونه های جدید را نیز بسازد ولی قطعا با اماکانات فراتر . برای مثال در سال 2017 یکی از مدل های خود را که متعلق به 50 سال قبل تر بوده است را به خط تولید برگردانده .

  هوندا ، موتور سیکلت هوندا Z50  خود را که همیشه طرفداران بسیاری داشته است و به هوندا مانکی مشهور بوده است در سال 2018 دوباره شروع به ساخت این موتورسیکلت محبوب کرده است اجاره ماشین در کشور ایتالیا ولی با امکاناتی که در موتور سیکلت های برتر سال های اخیر دیده می شود . از امکانات این هوندا مانکی جدید می توان به سرعت بالاترش نسبت به مدل قدیمی این موتور سیکلت اشاره کرد همچنین این موتور به ترمز ضد قفل ، چراغ های LED دو شاخه و صفحه کیلومتر شمار دیجیتال مجهز است .

  یکی دیگر از امکانات جذاب هوندا مانکی 2018 تنوع در رنگ ها و ظاهر این موتور سیکلت می باشد و مشتریان می توانند تغییراتی بسیار زیاد و متنوعی را بر روی موتور سیکلت خود انجام دهند .

  موتور بی ام و : شرکت بی ام دبلیو علاوه بر موفقیت های پی در پی در عرصه خودرو سازی در ساخت موتور سیکلت نیز یکی از شرکت های بنام و مطرح در سطح بوده است . بی ام دبلیو یک شرکت آلمانی می باشد ، این شرکت تولید موتور سیکلت را از سال 1923 آغاز کرده است و رکورد فروش موتور سیکلت را برای سال پنجم در سال 2015 بدست آورد . موتور سیکلت های جدید شرکت بی او و شاید از نظر ظاهر خیلی ظاهری متحیر کننده ای نداشته باشند اما از از نظر فناوری از بسیاری دیگر از موتور سیکلت ها برتر هستند .

   برترین مدل موتور سیکلت این شرکت بی ام دبلیو R NINE T  می باشد که این موتور بسیار جذاب و زیبا می باشد اما تنها مشکلی که این موتور ها دارند قیمت بالای آنهاست اما شرکت بی ام و اعلام کرده است که موتور سیکلت هایی را در خط تولید خود دارد که از نظر ظاهری و شایستگی در بین دیگر موتور سیکلت های شرکت های مشهور بالا باشد و با قیمت پایین تری قرار از به بازار عرضه شود و این یک خبر خوب برای تمامی علاقمندان به موتور سیکلت های فوق العاده بی ام دبلیو می باشد .

  موتور یاماها : شرکت یاهاما یک شرکت سهامی ژاپنی می باشد که در صنعت های مختلفی مانند ساخت موتور سیکلت ، تجهیزات ورزشی و آلات موسیقی فعالیت گسترده ای دارد . این شرکت فعالیت خود را از سال 1897 آغاز کرد اما طراحی و تولید موتور سیکلت این شرکت مربوط به سال 1955 می شود . یکی از برترین موتور سیکلت های این شرکت در نمایشگاه میلان رونمایی شد که در این نمایشگاه موتور سیکلت نیکن می باشد که با سه چرخ قابلیت خم شدن بسیار زیادی را دارد . این موتور سیکلت جذاب و منحصر به فرد برای موتور سواران حرفه ای طراحی شده است نه برای افرادی که قصد یک سواری عادی را دارند .

  ظاهر این موتور سیکلت بسیار منحصر به فرد ساخته شده است که در آن از شیشه پهن و بلتد و از نشیمنگاهی فوق العاده راحت استفاده شده است . سیستم تعلیق ، شاسی و تجهیزات الکترونیکی این موتور سیکلت از دیگر عوامل خاص تر کردن آن در بین موتور سیکلت های 2019 بود .

  این موارد تنها موتور سیکلت های برتر در جهان نیستند بلکه جز بهترین ها هستند ، و حدود صد تا موتور سیکلت معروف و فوق العاده خاص دیگر در جهان وجود دارد .

  • 545 posts
  February 11, 2020 4:10 AM PST

  Excellent article. Very interesting to read. I really love to read such a nice article. Thanks! keep rocking. טיסות בפסח

  • 545 posts
  February 12, 2020 2:33 AM PST

  Thank you because you have been willing to share information with us. we will always appreciate all you have done here because I know you are very concerned with our. טיסות ליוון

  • 545 posts
  February 13, 2020 3:09 AM PST

  Yes i am totally agreed with this article and i just want say that this article is very nice and very informative article.I will make sure to be reading your blog more. You made a good point but I can't help but wonder, what about the other side? !!!!!!Thanks טיסות לקפריסין

  • 545 posts
  February 18, 2020 12:26 AM PST

  Excellent article. Very interesting to read. I really love to read such a nice article. Thanks! keep rocking. חופשת פסח

  • 545 posts
  February 18, 2020 3:27 AM PST

  Pretty good post. I just stumbled upon your blog and wanted to say that I have really enjoyed reading your blog posts. Any way I'll be subscribing to your feed and I hope you post again soon. Big thanks for the useful info. דילים לספרד